Love or Death?

7. května 2018 v 7:45 | Dragon Princess |  Short Stories
Byl začátek jara když šla domu. Procházela vždy tím opuštěným starým hřbitovem. Měla modrou patku přes oko a zbytek hnědý. Chodila převážně v černé barvě. Měla zelené očka. Byla moc smutná. Její láska zemřela. Už je to pár let, ale pak potkala jeho. Jeho dvojníka. Zamilovala se do něj. Moc a moc. I když nevypadá jako ona, žádná patka a tak. Též chodí v černé barvě. Vypadá podobně jako její mrtvá láska. Vidí v něm novou naději pro nový život. Chce začít znovu žít. Ale vyjde ji to? Jestli ne má v plánu sebevraždu. Ano než potkala jeho měla naplánovanou sebevraždu. Ale potom potkala jeho. Novou naději.


Viděli se zatím jen jednou. Byla dlouho gothic, ale přešla zpět k emo. Ani jeden z nich není člověk. Ona je upíři démon a on hybrid. Miluje noc a pozorovat hvězdy na nebi. Touží po něm. Celým svým srdcem. I když on není emo ani gothic, ale to jí je jedno. On jediný na ni může sáhnout. Ona je uzavřený autista. Takže tak no. Chtěla by s ním ztrávit zbytek života. Ale on se kroutí. Bojí se toho jako ona? Jde po hřbitově a přemýšlí nad tím jaké je to být mrtvý. Chtěla by být mrtvá. Bojí se dalšího odmítnutí.

Došla domu a po koupeli ve vaně šla spát. Zdálo se ji o něm. Tak krásný sen, že spolu pozorují hvězdy na nebi noci. A při úplněku se milují u potoka v lese. Do toho má mnoho psychických nemocí.. Krásný sen.. Co se ji o něm zdál. Nakonec ji řekl, že ji chce. Byla štěstím bez sebe. Možná sebevraždu nespáchá. Kdo ví? Dal ji růže. A políbil ii. Ty růže vzpláli plamenem jen co se jich dotkla. Nechápe to. Ale proč? Ale neshořeli. A to je to divný. Že? Jsou oba zvláštní a pro ostatní až divný. Jsou prostě odlišní. Nejsou jako ostatní, ale nevadí jim to. A jsou na to spíše hrdý, že jsou originální. A ne stejní jako ty stádové ovce...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy | Web | 7. května 2018 v 8:47 | Reagovat

Zajímavý příběh, ale trooošičku drsný :)

2 Dragon PrinceSs | Web | 7. května 2018 v 8:58 | Reagovat

[1]: život je drsný bohužel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama